2. Bieg ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w 2. Biegu „ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM”.

Jaki dystans? Symboliczny!

Mamy nadzieję, że tak samo jak oddanie 450 ml krwi przez Krwiodawcę, tak samo przebiegnięcie dystansu 4500 m nie będzie stanowiło dla nikogo najmniejszego problemu ???? Liczymy na wspólną dobrą zabawę!

Wierzymy, że to wydarzenie będzie świetną okazją do zapoznania się z ideą honorowego krwiodawstwa, promowaniem zdrowego i aktywnego stylu życia oraz integracją lokalnych grup społecznych, którym nie jest obca prozdrowotna postawa, jaki i świadomość, jak ważne w naszym życiu jest honorowe krwiodawstwo.

Bieg organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej honorowe krwiodawstwo, pn. “Twoja krew, moje życie”, realizowanej zgodnie z programem polityki zdrowotnej pn. “Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”.

Gorąco i serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku i wspólnej zabawy.

Bądź na bieżąco! Obserwuj co dzieje się w mediach społecznościowych w związku z organizacją biegu.

Kochani, informujemy, że mamy już komplet uczestników na 2. Bieg Zielona Góra Tętni Dobrem! To niesamowite jak bardzo szybko podjęliście decyzję, by pokazać, że #zielonagóratętnidobrem ???????????? Dziękujemy!!!

Opublikowany przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze Poniedziałek, 24 kwietnia 2023

❗️❗️ JESTEŚCIE NIESAMOWICI ❗️❗️ Chcieliśmy wstawic posta, o tym, że jesteśmy już na półmetku zapisów! Że pękła pierwsza...

Opublikowany przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze Sobota, 22 kwietnia 2023

Drodzy Biegacze i Krwiodawcy, Byliśmy na trasie ubiegłorocznej edycji i jest pięknie, wiosna w pełnym rozkwicie ???????????? To...

Opublikowany przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze Piątek, 21 kwietnia 2023
Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast