Bieg ZIELONA GÓRA TĘTNI DOBREM

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Biegu „Zielona Góra Tętni Dobrem”, który odbędzie się w dniu 12 czerwca 2022 r. na ścieżkach biegowych za Halą Lekkoatletyczną MOSiR w Zielonej Górze, przy ulicy Sulechowskiej 37.

Jaki dystans? Symboliczny! Mamy nadzieję, że tak samo jak oddanie 450 ml krwi przez Krwiodawcę, tak samo przebiegnięcie dystansu 4500 m nie będzie stanowiło dla nikogo najmniejszego problemu 😉 Liczymy na wspólną dobrą zabawę!

Post_fb_ZGTD

Wierzymy, że to wydarzenie będzie świetną okazją do zapoznania się z ideą honorowego krwiodawstwa, promowaniem zdrowego i aktywnego stylu życia oraz integracją lokalnych grup społecznych, którym nie jest obca prozdrowotna postawa, jaki i świadomość, jak ważne w naszym życiu jest honorowe krwiodawstwo.

Gorąco i serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku i wspólnej zabawy.

Organizatorzy przewidują dodatkowe atrakcje, o których będziemy Was na bieżąco informować.

Bieg organizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej promującej honorowe krwiodawstwo, pn. “Twoja krew, moje życie”, realizowanej zgodnie z programem polityki zdrowotnej pn. “Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”. <Przejdź tutaj> jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kampanii.

Bądź na bieżąco! Obserwuj co dzieje się w mediach społecznościowych w związku z organizacją biegu.

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast